Czym urozmaicić świąteczne spotkania? Zainspiruj się bożonarodzeniowymi przebraniami. Wybierz strój aniołka lub mikołajka, dzięki któremu twoje dziecko będzie wyglądać naprawdę czarująco. Dowiedz się, gdzie kupować wysokiej jakości dekoracje na święta.

Wygodny strój mikołajki

Jeśli masz córeczkę w wieku od 6 do 12 miesięcy, możesz ubrać ją w efektowny strój mikołajki. To wyjątkowe przebranie, które:

  • składa się z sukienki i czapki z pomponem,
  • ma wygodny krój, zapewniający dużą swobodę ruchów,
  • posiada długi rękaw chroniący przed wychłodzeniem,
  • wykonane jest z wysokiej jakości materiałów.

Sukienka ma rozkloszowany krój, przez co świetnie sprawdza się w czasie zabawy i umożliwi swobodne poruszanie. Ozdabia ją elegancki, biały kołnierzyk. Do ubranka warto dołączyć ciepłe rajstopy. W takim stroju można na przykład zapozować do zdjęć. Pamiątkowe fotografie z Bożego Narodzenia będą idealnym uzupełnieniem rodzinnego albumu. Można też zaangażować malucha we wręczanie prezentów i wspólnie rozdawać je babciom, dziadkom i ciociom.

Aniołki i brodate Mikołaje

W grudniu dzieci często biorą udział w jasełkach. Na przedstawieniu z pewnością przyda się strój aniołka. Kompletny zestaw składa się z białej sukienki, skrzydeł i aureoli. Przy zakupie warto sprawdzić, dla dzieci w jakim wieku przeznaczone są dane ubrania. Odpowiedni rozmiar ma duże znaczenie. Ciekawym gadżetem są również opaski z rogami renifera na głowę. Można włożyć je na spotkanie przy świątecznym stole.

Dorośli często decydują się na zakup czerwonej czapki i brody Świętego Mikołaja zakładanej na elastyczną gumkę. W ten sposób w mgnieniu oka mogą przemienić się w gościa z bieguna północnego, który wręcza wszystkim prezenty. Tego rodzaju produkty można zamówić w dobrej cenie w sklepie ze świątecznymi dekoracjami.

Bożonarodzeniowe gadżety

Szukasz świątecznego ubranka dla swojej córeczki? Przebierz ją za mikołajkę. W czerwonej sukience i czapce z pomponem z pewnością rozczuli wszystkich członków rodziny. Postaw na wysokiej jakości akcesoria bożonarodzeniowe i wyczaruj niezapomniane święta.