Chcesz kupić oryginalne ozdoby i efektownie udekorować swoje wnętrze? Sprawdź, jakie dekoracje są teraz modne. Wybierz produkty, dzięki którym przyciągniesz uwagę gości i wprowadzisz do domu wyjątkowy, artystyczny klimat.

Ceramiczne figurki

Miłośnikom sztuki z pewnością spodobają się ceramiczne figurki o fantazyjnych kształtach. Szczególną popularność zdobyły produkty przedstawiające ludzkie ciało. W najnowszych kolekcjach ozdób można znaleźć ceramikę akcentującą kształt ust, które powiększane są do nietypowego rozmiaru. Stanowią one współczesną interpretację klasycznych rzeźb, nawiązują do kobiecej siły i niezależności. Projektanci polecają też figurki ilustrujące mężczyzn w różnych pozach. Tego rodzaju dodatki są bardzo nowoczesne i świetnie sprawdzą się na przykład w salonie zaaranżowanym w stylu loftowym lub nowoczesnym.

Wazony, karafki i patery

Do udekorowania pomieszczenia świetnie sprawdzą się również nowoczesne wazony. Dostępne są w różnych kolorach i często mają nietypowe kształty. Można przechowywać w nich kwiaty, które ożywiają aranżację i wprowadzają do niej romantyczny klimat. Ponadto warto zainwestować w:

  • srebrne lub złote patery,
  • zestawy do whisky składające się z karafki i dwóch szklanek,
  • okrągłe i prostokątne lustra,
  • ramki do zdjęć,
  • podpórki do książek,
  • donice z metalu,
  • stylowe świeczniki i świece zapachowe.

Najpiękniejsze dekoracje do domu mają wysoką jakość i zostały wykonane ze starannie dobranych materiałów. Lustrzane powierzchnie można wykorzystać do optycznego rozjaśniania i powiększania wnętrz. Srebrne i złote dodatki natomiast idealnie nadają się do pomieszczeń zaaranżowanych w stylu glamour i modern classic. Dzięki świecom pokoje nabierają kameralnego charakteru, który sprzyja integracji między ludźmi i intymnym rozmowom.

Sklep z dekoracjami do domu

Chcesz kupić modne ozdoby do swojego domu? Śledź katalog sklepu z dekoracjami! Znajdziesz tam wiele nowości, które czerpią ze współczesnych trendów. Postaw na ceramiczne figurki przedstawiające męskie i kobiece ciało, wazony i świeczniki o oryginalnych kształtach.