Twoje dłonie każdego dnia narażone są na kontakt z czynnikami niekorzystnie wpływającymi na kondycję skóry i paznokci. Dowiedz się, jak poprawić ich wygląd. Sięgaj po dobrej jakości kosmetyki. Sprawdź, jak działa często wybierane przez klientów serum TC16.

Przesuszone i podrażnione dłonie

Mycie naczyń, dezynfekcja, mróz, wiatr i intensywne słońce… Te wszystkie czynniki mogą prowadzić do przesuszenia i podrażnienia skóry dłoni. Na szczęście są sposoby, by poradzić sobie z tym problemem. Warto postawić na odpowiednią pielęgnację i wprowadzić do swojej rutyny dnia stosowanie kosmetyków o właściwościach regenerujących. W ten sposób działa na przykład serum Arkada TC 16 . Zawiera kolagen, który stymuluje procesy naprawcze tkanek i jest odpowiedzialny za zachowanie elastyczności naczyń krwionośnych. Chroni skórę przed szkodliwym działaniem warunków zewnętrznych. Skoncentrowana formuła powstała z myślą o osobach, którym zależy na szybkim i silnym efekcie regenerującym.

Stosowanie serum kolagenowego

Jak prawidłowo używać serum kolagenowego? Aplikuje się je bezpośrednio na skórę i paznokcie, w dawce jednej lub dwóch kropli maksymalnie trzy razy dziennie. Preparat należy delikatnie wmasować. Aplikację ułatwia dołączona do opakowania pipeta. Ten produkt cieszy się dużym zainteresowaniem między innymi wśród osób często dezynfekujących dłonie, używających detergentów i pracujących fizycznie. Nadaje się jednak nie tylko do rąk. Stosowany jest również w innych obszarach ciała, takich jak szyja, nogi i brzuch. Polecany jest do redukcji blizn, oparzeń oraz łagodzenia podrażnień po depilacji.

Nawilżona i gładka skóra

Wybieraj dobre kosmetyki, a wesprzesz regenerację swojej skóry. Marzysz o gładkich dłoniach i zadbanym, gładkim ciele? Wypróbuj serum kolagenowe w praktycznym opakowaniu z pipetą i stosuj je regularnie według wskazań producenta.